Image

Юнацька збірна команда України зі стрибків у воду готова до чемпіонату Європи

Четвер 17 Червня, 2021

Напередодні відльоту на чемпіонат Європи зі стрибків у воду серед юніорів, що з 21 по 27 червня буде проходити у хорватській Рієці, віцепрезидент Федерації України зі стрибків у воду Володимир Волковинський зустрівся з юними спортсменами та тренерським штабом.

На спілкуванні, що проходило у спорткомплексі «Ліко», також брали участь головна тренерка збірної команди України зі стрибків у воду Тамара Токмачова і виконавчий директор Федерації Андрій Орищин.

«Перш за все, хочу Вам передати щирі вітання від президента Федерації України зі стрибків у воду Ігоря Лисова і побажання, щоб ви гідно відстоювали честь країни. Потрапляння до юнацької команди – це вже вагомий крок у ваші спортивній кар’єрі. Тому, щоб ця подія вам запам’яталася, урочисто вручаємо вам спортивну екіпіровку. Пам’ятайте, ви – сильні, все можете, ми у вас віримо», – наголосив Володимир Волковинський.

У свою чергу головна тренерка збірної Тамара Токмачова, подякувала Федерації зі стрибків у воду, Міністерству молоді та спору за постійну підтримку і запевнила, що команда їде на чемпіонат Європи боротися за медалі і вірить, що гімн України не один раз прозвучить над спортивною ареною Рієки.

«Ви молоді, сповнені сил, енергії, у вас чудовий тренерський склад, головне – віра в себе і все у вас вийде», – додала головна наставниця збірної.

До складу юнацької збірної увійшло 11 спортсменів: Данило Коновалов, Богдан Чижовський, Анна Арнаутова, Ксенія Байло, Кіріл Болюх, Кирило Азаров, Діана Карнафель, Валерія Кожушко, Марія Кравчук, Владислав Клімко, Данило Аванесов.

Бажаємо всій нашій команді успіхів та перемог!

Категорії