Image

Ілля Кваша отримав власну «зірку»

Четвер 22 Жовтня, 2020

Сьогодні, 22 жовтня, столична «Площа зірок» поповнилась трьома новими зірками спорту.

Вони «запалали» на честь уславленого футболіста, володаря Суперкубку УЄФА Леоніда Буряка; призерки Олімпійських ігор, чемпіонки світу та Європи з легкої атлетки Ольги Саладухи та бронзового медаліста Ігор, призера чемпіонату світу та 9-разового чемпіона Європи зі стрибків у воду Іллі Кваші.

Як відзначили організатори, така акція – це не лише пропаганда здорового способу життя, а й хороша мотивація для молоді займатися спортом, не зупинятись на своїх досягненнях.

Виступаючи перед вболівальникам наш чемпіон, якому дісталась 55 за ліком зірка на площі, відзначив: «Якби декілька років тому, мені хтось сказав, що я буду сяяти поруч з топовими атлетами сучасності, не повірив би. Але доля веде мене по життю і мені пощастило досягти високих результатів у свої кар’єрі, пощастило стояти тут і разом з вами радіти такій прекрасній події у звичайний будній день».

Процедура отримання зірок має декілька етапів. Перший – рекомендації експертної комісії, до складу якої входять представники Gulliver, ГО «Спільна перемога», Міністерства молоді та спорту, КМДА. Другий – наявність саме у цих кандидатів нагород і визнання в професійній сфері. Також раз на рік проводиться опитування серед громадськості та відвідувачів ТРЦ. Враховуючи всі результати, комісія готує остаточний список номінантів.

Відзначимо, що Ілля Кваша став першим стрибуном у воду, який був розміщений на «Площі зірок».