Image

Ігор Лисов взяв участь у конгресі Європейської ліги плавання

П’ятниця 13 Листопада, 2020

Днями у режимі відеоконференції відбувся звітно-виборний конгрес Європейської ліги плавання (LEN).

Від України участь у ньому брали президент Федераці стрибків у воду та синхронного плавання Ігор Лисов і представник Федерації плавання Сергій Лезак.

На порядку денному були питання, які стосувались звіту організації за 2016-2020 роки та обрання керівного органу на наступне чотириріччя.

Вже втретє президентом LEN обрано італійця Паоло Бареллі, за нього віддали свої голоси 86 делегатів, у той час як за його конкурента – француза Жілема Сезіонале – 13. У голосуванні брали участь всі 52 країни.

«В останні роки європейські водні види спорту переживали справді успішний період. Наші спортсмени є лідерами в цій історії успіху, вони заслуговують всіх похвал за те, що зробили Європу номером 1 у водних видах спорту Ми знаходимося на правильному шляху для продовження нашого стабільного зростання. Я знаю, що цей рік був складним для всіх нас – і LEN зокрема, але я переконаний, що скоро наше життя може повернутися в нормальне русло, всі басейни будуть знову відкриті, і ми зможемо насолоджуватися тією ж атмосферою й радістю на наших спільних заходах, як це було раніше», – наголосив у своїй вітальній промові після переобрання Паоло Бареллі.

Нагадаємо, що Київ, двічі успішно проводив чемпіонат Європи зі стрибків у воду – у 2017 та 2019 роках, і за підсумками керівництва LEN, завжди отримував найвищі оцінки щодо організації змагань.