Image

Ігор Лисов та Вадим Гутцайт відкрили особистий Чемпіонат України зі стрибків у воду

Середа 14 Грудня, 2022

13 грудня, у Центрі спорту «Ліко» вперше після початку повномасштабної війни стартували змагання за участю провідних спортсменів збірної – медалістів чемпіонатів світу та Європи.

У параді відкриття взяли участь президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисов й Міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт.

А також і почесні гості: віцепрезидентка компанії «Ліко-Холдінг», віцепрезидетка Федерації України зі стрибків у воду Лариса Ломакіна, віцепрезидентка Федерації України зі стрибків у воду, бронзова призерка Олімпійських ігор, членкиню техкомів FINA та LEN Анна Сорокіна, віцепрезидентка Федерації України зі стрибків у воду, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Тамара Токмачова, головний тренер Федерації України зі стрибків у воду, заслужений тренер України Ілля Целютін, директор Центру спорту «Ліко» Олексія Дробязко, виконавчий директор Федерації України зі стрибків у воду Андрій Орищин й головний суддя змагань Данило Євонін.

Стрибуни у воду завершують рік з трьома золотими нагородами Чемпіонату світу серед юніорів, який нещодавно завершився у канадському Монреалі. Саме за такий чудовий результат заслужені нагороди й цінні подарунки від Ігоря Лисова та Вадима Гутцайта отримали: віцепрезидентка Федерації України зі стрибків у воду Тамара Токмачова, головний тренер Федерації України зі стрибків у воду Ілля Целютін, тренерка збірної команди України Ольга Іваненко, дворазовий чемпіону світу зі стрибків у воду серед юніорів Кірілл Болюх, чемпіон світу зі стрибків у воду серед юніорів Кирило Азаров.

Також посвідчення майстра спорту України отримав призер чемпіонату Європи серед юніорів Максим Мірза, а чемпіонці та срібній призерці чемпіонату Європи зі стрибків у воду Вікторії Кесарь була вручена подяка від Голови КМДА Віталія Кличка.

Почесні гості подякували всім тренерам та спортсменам за відданість виду спорту, що незважаючи на всі випробування, досягається результат і прапор України майорить на міжнародних аренах.