Image

Ігор Лисов привітав Національний олімпійський комітет з ювілеєм!

Вівторок 22 Грудня, 2020

Олімпійський рух – унікальне явище нашого часу, яке здатне об’єднати всіх разом заради спільної мети та перемоги!

В Україні, саме Національний олімпійський комітет України ось вже 30 років і є тим локомотивом, що успішно та професійно втілює у життя олімпійські цінності П’єра де Кубертена, акумулуюючи в собі досвід та новітні технології.

Проекти й заходи, які нераз визнавалися колегами передовими та інноваційними, яскраво говорять про правильність та успішність обраного курсу. Звісно, що досягти таких результатів неможливо було б без багаторічної та самовіданної роботи у керма справжнього професіонала, спортсмена з великої букви Сергія Бубки. Саме з ним українські олімпійці відчувають надійну підтримку.

Але ми не звикли спочивати на лаврах, а тому готові до нових викликів, які перед нами стоять. Першочергове завдання – реформування спортивної галузі і спорту вищих досягнень зокрема. Всі ми прагнемо, щоб гімн України лунав на увесь світ, а синьо-жовтий стяг майорів на найпрестижніших змаганнях.

Тож бажаю всьому колективу Національного олімпійського комітету гордо нести прапор олімпізму, ніколи не здаватися, а рухатись лише вперед до нових звершень та перемог!

Залишаймося єдиною, дружньою командою цілеспрямованих людей, які не бояться мріяти і ставити перед собою найамбітніші цілі й звісно ж успішно їх реалізовувати!

Многая літа, Олімпійська родина!

Віцепрезидент НОК України,

Президент федерацій України зі стрибків у воду та

синхронного плавання

Ігор ЛИСОВ