Image

Ігор Лисов: «Як президент Федерації я задоволений результатом команди»

Вівторок 13 Лютого, 2024

Президент Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігор Лисов підвів підсумки виступу збірної команди України зі стрибків у воду на Чемпіонаті світу з водних видів спорту в Досі, Катар.

«Як президент Федерації України зі стрибків у воду я задоволений тим, як виступили спортсмени на чемпіонаті світу та як гідно вони представили нашу країну. На команді лежала велика відповідальність, адже добрати олімпійські ліцензії можна було лише тут, в Досі, а тренерський штаб ставив перед собою амбітні цілі.

2 медалі, 4 олімпійські ліцензії – чудовий результат на таких важливих стартах. До речі бронза Олексія Середи у заключний день чемпіонату стала 15-ю, ювілейною для збірної команди зі стрибків у воду за роки Незалежності.

Хочеться подякувати тренерам, спортсменам, всій команді професіоналів, які зробили такий чудовий результат. Мільйони спортсменів по всьому світу займаються стрибками у воді і мріють стати учасниками Олімпійських ігор, а лише 136 найкращих, а серед них і українці, будуть представлені на Іграх в Парижі. Тож не зупиняємося на досягнутому і самовіддано працюємо далі, щоб нарешті гімн України пролунав в олімпійському басейні», підсумував Ігор Лисов.

Нагадаємо, що наразі українські стрибуни у воду мають 6 ліцензій.