Image

Ігор Лисов: «Гасло цих Олімпійських ігор – якість»

Середа 21 Лютого, 2024

У Центрі спорту «Ліко» під головуванням президента Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігоря Лисова відбулося розширене засідання Виконкому Федерації.

Головними питаннями порядку денного стали підсумки виступів збірної на Чемпіонаті світу в Досі та підготовка до Ігор XXXIII Олімпіади у Парижі.

У заході взяли участь віцепрезиденти Федерації Анна Сорокіна, Тамара Токмачова, Володимир Волковинський, виконавчий директор Федерації Андрій Орищин, директор Центру олімпійської підготовки з плавання синхронного та стрибків у воду Юлія Цеханович, директор Центру спорту «Ліко» Олексій Дробязко та інші члени Виконкому, а також головний тренер збірної Ілля Целютін, члени національної збірної команди України.

Ігор Лисов привітав спортсменів й тренерів з успішним завершенням Чемпіонату світу в Досі, де команді вдалося вибороти дві бронзові нагороди – у стрибках з вишки, яка стала першою у кар’єрі Олексія Середи на цих престижних стартах та у синхронних стрибках з вишки, де Олексій у парі з Кіріллом Болюхом вчергове довели свій високий рівень.

«Я задоволений тим, що створена така команда, яка показує чудовий результат, адже кожен успіх стрибків у воду, це не лише популяризація виду спорту в самій країні, а й нашої держави в світі. Я вже 24 роки на посаді президента Федерації і досі не втратив інтерес до стрибків у воду. Тому всі умови якісної підготовки до Ігор в Парижі, які будуть залежати від мене, все зроблю», – запевнив команду Ігор Лисов.

Також президент Федерації наголосив на важливості розвитку виду спорту в регіонах і після завершення війни потрібна буде оцінка всіх вцілілих спортивних об’єктів.

«Олімпійськими іграми ми не обмежуємося, нам важлива лава запасних і достойна зміна на майбутнє. Якщо гасло цих Олімпійських ігор – якість, то наступних – кількість і якість», – резюмував Ігор Лисов.

У свою чергу головний тренер збірної команди України Ілля Целютін детально розповів про підготовку спортсменів до найголовнішого старту чотириріччя, яка на цей раз складала 3 роки.

«Наразі у нас є 6 олімпійських ліцензій, остаточний склад команда на Ігри-2024 буде оголошений за місяць до старту в Парижі. Кожен має шанс представити Україну на Олімпіаді виконавши критерії відбору. Попереду у спортсменів як внутрішні так і міжнародні змагання. На початку травня у нас буде можливість перевірити паризький басейн під час передолімпійського тижня. Вже через декілька днів команда відправиться на перший етап Кубка світу в Монреаль», – повідом Ілля Целютін.

На завершення Виконкому Ігор Лисов нагородив спортсменів та тренерів за підсумками виступів на міжнародних стартах у 2023 і початку 2024 років.

Нагадаємо, що минулий сезон був вдалим для збірної України зі стрибків у воду і обидві команди, як доросла так і юніорська виграли загальнокомандний залік чемпіонатів Європи, тим самим ставши найкращими на континенті.