Image

European Aquatics представив новий логотип та фірмовий стиль

Вівторок 26 Березня, 2024

Запуск нового бренду відбувся після ряду реформ, завдяки яким European Aquatics стала сучасною організацією, готовою керувати та обслуговувати спортсменів, федерації та зацікавлені сторони. Презентація бренду є першою важливою віхою Європейського стратегічного плану водних видів спорту на 2024-2030 роки. 

Унікальна атмосфера блакитної води є центральною частиною дизайну, переплітаючись із символічним візерунком хвилі. Включення темно-блакитної води ідеально поєднується зі слоганом бренду «Це твоя стихія».  

Незважаючи на те, що вода залишається універсальним елементом, презентація бренду має на меті передати загальне повідомлення про те, що European Aquatics — це ваша стихія, символізуючи зв’язок із фундаментальною сутністю води для кожного, хто пов’язаний зі спортом. 

Ребрендинг став результатом бажання об’єднати два стовпи – ефективність (змагання) і спосіб життя (соціальна відповідальність) – з водою в основі. 

Чемпіонат Європи з водних видів спорту в Белграді, який пройде з 10 по 23 червня стане першим чемпіонатом Європи з водних видів спорту, який повністю інтегрує новий бренд.