Image

До Дня журналіста – відкрите тренування від стрибунів у воду

Четвер 3 Червня, 2021

Сьогодні, 3 червня, спорткомплекс «Ліко» приймав представників мас-медіа з нагоди їхнього професійного свята – Дня журналіста!

Федерації України зі стрибків у воду та з синхронного плавання підготували цікаву та різноманітну програму. Спершу, журналісти побували на відкритому тренуванні основної збірної команди України зі стрибків у воду у «сухому залі» й на власні очі побачили як проходять заняття з хореографії, акробатики, батутної підготовки тощо. Потім вже у басейні на всіх чекали показові виступи наймолодших спортсменів, які лише роблять перші кроки у спорті, а також лідерок синхронного плавання Києва та гумористичний виступ вихованців й тренерів «Liko diving school».

Вже під час прес-зустрічі, у якій брали участь віцепрезидент Національного олімпійського комітету України, президент Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігор Лисов, заступниця Міністра молоді та спорту Ніна Уманець, головна тренерка збірної команди України зі стрибків у воду Тамара Токмачова й наймолодший чемпіон Європи зі стрибків у воду Олексій Середа, були озвучені відповіді на усі запитання, які стосувалися підготовки до Ігор в Токіо, майбутнього юнацького чемпіонату світу, який вже наприкінці листопада прийматиме столичний спорткомплекс «Ліко».

Ігор Лисов подякував усім засобам масової інформації за постійну увагу і підтримку та вручив відзнаки журналістам за високу професійну майстерність і активну громадську позицію, патріотизм, відданість своїй справі.

У свою чергу президент Федерацій зі стрибків у воду та з синхронного плавання не залишився також без відзнаки, яку йому вручив спортивний експерт Національного реєстру рекордів України Валентин Щербачов. Ігор Лисов єдиний в нашій країні президент Федерації, якій опікується одночасно двома видами спорту – стрибками у воду та синхронним плаванням. До слова, це і в світовій практиці єдиний випадок.

До слів привітань з професійним святом долучилася і Ніна Уманець, передавши щирі вітання від профільного Міністра Вадима Гутцайта, та звернулася з проханням до мас-медіа, щоб журналісти звертали увагу на спорт не лише напередодні Олімпійських ігор, а постійно.

Вітаємо всіх представників засобів масової інформації з Днем журналіста, цінуємо Вас за відданість своїй справі та любов до спорту!