Image

Діана Карнафель та Марк Барсуков – чемпіони Кубка України у міксті

Субота 20 Лютого, 2021

У спортивному комплексі «Ліко» тривають останні фінали відкритого Кубка України зі стрибків у воду. Першими у боротьбу за нагороди вступили змішані пари з 3-метрового трампліну.

Переможцями стали кияни Діана Карнафель та Марк Барсуков, набравши у підсумку суму 221,46 бали.

«Ми задоволені результатом та зайнятим першим місцем. Звісно, що можна чистіш було виконувати програму, тому є над чим працювати. Після Кубку будемо одразу готуватися, щоб відібратися на юнацький Чемпіонат Європи», – прокоментували чемпіони.

Друге місце у Олександри Левицької та Даніїла Мокрецова з 212,97бали , які представляють Донецьку-Харківську області. Трійку найкращих замкнули кияни Євгенія Лукашенко-Кирил Патаєв (192,57), для Кирила це перша медаль у кар’єрі.