Image

Дебютували із «золота»

Середа 4 Травня, 2022

У Берліні (Німеччина) стартував Міжнародний літній чемпіонат Німеччини зі стрибків у воду, за результатами якого і буде сформована команда на чемпіонат світу та Європи.

Окрім місцевих спортсменів, які представлені зокрема трьома призерами Олімпійських ігор в Токіо-2020, участь у ньому беруть збірна України та Швейцарії.

Для наших стрибунів у воду це перший старт у цьому році. Чимало з них підготували оновлені програми, а тому перед світовою першістю, яка в червні пройде у Будапешті, є можливість її «обкатати».

Перший комплект нагород розіграли чоловіки у синхронних стрибках з вишки. Наш юний дует Олексій Середа та Кіріл Болюх, для яких це був дебютний міжнародний старт у такому складі, вибороли золоті медалі. Українці набрали у фіналі 377,79 бали.

«У нас є ще місяць, щоб краще підготуватися до чемпіонату світу і вже там сподіваємося показати кращий результат», – прокоментували свій виступ хлопці.

За словами тренерки дуету Тамари Токмачової, Олексій та Кіріл набрали хорошу суму балів, хоч і завалили складний стрибок. «В останнє хлопці виступали у грудні 2021 року на домашньому чемпіонаті України. Тому я задоволена набраною сумою. У порівнянні з Олімпійськими іграми програма ускладнилася на чотири десятих бали», – додала наставниця спортсменів.

Віцепрезидент Національного олімпійського комітету України, Президент Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігор Лисов привітав хлопців та тренерський штаб із золотими медалями. «Зараз, як ніколи, такі перемоги надихають і об’єднують всіх українців. Дякую за те, що наш прапор високо замайорів на змаганнях. Так тримати», – йдеться у привітанні.

Також Ігор Лисов подякував німецькій федерації за можливість брати участь у чемпіонаті й змагатися з найсильнішими.