Image

Данило Коновалов – чемпіон світу зі стрибків у воду серед юніорів

П’ятниця 3 Грудня, 2021

Вже у другий змагальний день на Чемпіонаті світу зі стрибків у воду серед юніорів у спорткомплексі «Ліко» пролунам гімн України!

Неймовірну радість всім вболівальникам подарував Данило Коновалов на 3-метровому трампліні серед вікової групи «А».

Українець з 8-м результатом кваліфікувався до фіналу, де кожен з учасників демонстрував по 10 стрибків (5 довільних і 5 – обов’язкових). У вечірній частині стрибуни виконували 5 довільних стрибків. За підсумками попереднього етапу та фіналу й визначилася трійка найкращих.

«Бронзу» виборов колумбієць Леонардо Гарсія Барела (521,95), а золоті нагороди поділили між собою Каван Фігуередо Перейра з Бразилії та українець – Данило Коновалов, які набрали однакові суми 532,60 бали.

Наш чемпіон вже поділився своїми першими емоціями після перемоги: «Я сподівався на медаль, для цього все робив і максимально викладався на тренуваннях. У попередньому раунді у мене не вийшов лише один стрибок – три з половиною авербах і я порахував, що якщо цю суму балів додати до фінальної, то маю потрапляти в призи. Я дуже задоволений, що став першим. Хочу свою нагороду присвятити своїй першій тренерці Валентині Веприк, Олені Безруковій, яка зараз мене тренує і всім тренерам, які знаходяться в Києві ті хто підтримував, допомагав».

Президент Федерації України, віцепрезидент НОК України Ігор Лисов, привітав спортсмена і увесь тренерський штаб з успішним виступом на Чемпіонаті світу зі стрибків у воду серед юніорів. Побажав подальших вдалих стартів і щоб гімн України лунав якомога частіше у басейні «Ліко».