Image

Чемпіонат України зі стрибків у воду завершився змаганнями синхронних пар

Субота 12 Червня, 2021

Сьогодні, 12 червня, у спорткомплексі «Ліко» завершився чемпіонат України зі стрибків у воду. Боротьба за медалі точилася у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну серед чоловіків та у синхронних стрибках змішаних пар з вишки.

З першого стрибка у чоловіків лідерство захопила молода пара – Олексій Середа-Кіріл Болюх, які представляють Луганську область та Київ, саме вони і стали чемпіонами турніру набравши за 6 стрибків 375,45 бали. «Срібло» – у Данила Коновалова і Богдана Чижовського з Миколаївщини (343,11). «Бронза» – Євгена Науменка-Станіслава Оліферчика (Запорізька-Донецька області) – 340,92.

У синхронних стрибках змішаних пар з вишки перемогу святкували представники Луганщини Аліна Бабаєва-Андрій Телебзда (228,36). Друге і треті місця посіли представники Харківщини – Поліна Синиця-Вадим Неділько (216,96) і Вероніка Буйлук-Данило Горенко (174,51), відповідно.

«Сьогодні два обов’язкових стрибка вийшли добре, приємно здивували гвинтові стрибки, сьогодні постаралися і вийшло непогано. Передостанній стрибок – під себе розчарував, на розминці ми виконали його значно краще, ніж під час змагань. Готували два нових стрибки на цей чемпіонат, з більшим коефіцієнтом складності, але прихворіли обидва, тому, не встигли зібрати нову програму до кінця», – прокоментували свій виступ чемпіони України Аліна Бабаєва та Андрій Телебзда.

Ukraine_personal_championship_2021_06_12

Дивіться всі результати на нашому сайті в розділі “Результати змагань