Image

Чемпіонат України серед вікової групи «А» і «В» урочисто відкрито!

Середа 26 Жовтня, 2022

Сьогодні, у Центрі спорту «Ліко» відбулося урочисте відкриття чемпіонату України зі стрибків у воду серед вікових груп «А» і «В».

Це перші змагання після повномасштабного вторгнення, а отже важливі не лише з точки зору результату, а й з психологічної.

У турнірі беруть участь понад 40 учасників з 5 команд: Запорізької, Луганської, Львівської, Миколаївської областей та міста Києва.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь віцепрезидент Національного олімпійського комітету України, президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисов, директорка департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, віцепрезидентка компанії «Ліко-Холдінг», віцепрезидентка Федерації України зі стрибків у воду Лариса Ломакіна, віцепрезидентка Федерації України зі стрибків у воду, бронзова призерка Олімпійських ігор, членкиня техкому FINA, заступниця Голови техкому LEN Анна Сорокіна, віцепрезидентка Федерації України зі стрибків у воду Тамара Токмачова, директор Центру спорту «Ліко» Олексій Дробязко, головний тренер Федерації України зі стрибків у воду Ілля Целютін, головний суддя змагань Тетяна Погребна.

Почесні гості подякували спортсменам та тренерам за відданість своїй справі і за надійний спортивний фронт та побажали показати вдалі стрибки й високі результати.

У Ігоря Володимировича сьогодні була ще одна приємна місія – вручити посвідчення майстрів спорту України міжнародного класу Данилу Аванесову, Владиславу Клімку, Богдану Чижовському, і посвідчення заслуженого тренера України Олені Безруковій.

Після церемонії відкриття відбулося нагородження перших медалістів Чемпіонату у синхронних стрибках з вишки, яке проводила директорка департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан.