Image

Богдан Чижовський – чемпіон у стрибках з 3-метрового трампліну

П’ятниця 19 Лютого, 2021

Індивідуальна програма відкритого Кубка України зі стрибків у воду завершувалася чоловічим фіналом на 3-метровому трампліні.

Неймовірні пристрасті вирували у спорткомплексі «Ліко» у вечірній програмі. Найтитулованішим серед фіналістів звісно був медаліст чемпіонату світу та Європи Олег Колодій, для якого це був перший індивідуальний старт у сезоні. У підсумку Олег, який представляє Луганщину, посів третє місце, набравши 367,55 бали.

«В тренувальному процесі упор робив на синхрон, тому так нестабільно вийшло зараз. Але нічого, буду злішим, готуємось і тренуємось далі», – прокоментував свій виступ Олег.

Друге місце посів киянин Кирил Болюх із сумою 371,95 бали.

«Золото» турніру виборов представник Миколаївщини Богдан Чижовський (374,20).

«Виступив добре, тільки хотів поставити у програму складний стрибок, але ще не натренував його як слід. Тому у попередніх змаганнях я трішки засмутився, що не було його у програмі, але тренер сказала, що краще буде, якщо програма буде легшою, але виконаю я її чистіше, і вона виявилася права. У порівнянні з грудневим стартом мені стрибалося легше, з’явилося більше впевненості та бажання», – поділився з нами чемпіон.

Результати

Ukraine_Open_Cup_2021-02-19-Men-3M-final

Дивіться всі результати на нашому сайті в розділі “Результати змагань