Image

#BeActive з олімпійцями

Четвер 24 Вересня, 2020

23 вересня по всьому нашому континенту стартували заходи в рамках Європейського тижня спорту.

У Києві активності з цього приводу проходили у технологічному ліцеї «Liko School» за участі титулованих спортсменів, які провели «Олімпійський урок #BeActive» онлайн.

Учасників заходу привітали віцепрезидент Національного олімпійського комітету України, президент Федерацій стрибків у воду та синхронного плавання Ігор Лисов і директорка «Liko School» Олена Кухаревська.

«Проведення подібних акцій – це додатковий стимул для дітей розвиватись не лише науково, а й фізично. Рівняння на таких відомих спортсменів допоможе і вам стати яскравими особистостями незалежно яку сферу діяльності ви оберете. Важливо – досягати максимальних висот», – наголосив Ігор Лисов.

Головною темою Уроку – стала формула успіху. Почесні гості – посли Європейського тижня спорту – Олімпійська чемпіонка з легкої атлетки Наталія Добринська та призерки Ігор з легкої атлетики Ольга Саладуха та Олена Говорова, а також медаліст чемпіонату світу та Європи зі стрибків воду Олександр Горшковозов, спільно з учнями 5 класів шукали – у чому ж полягає секрет успішності і як його досягти.

Після перегляду мотивуючих відео від Національного олімпійського комітету України та «Liko School» олімпійці відповіли на запитання дітей, які стосувались і процесу тренування, і перших емоцій в спорті, а також того як стати чемпіонами.

Зокрема стрибун у воду Олександр Горшковозов порадив учням не переставати мріяти, візуалізовувати свою мету та ніколи не опускати руки, навіть, коли цього дуже хочеться.

На завершення «Олімпійського уроку» спортсмени побажали дітям бути завжди активними. Отримавши поради і настанови від олімпійців, 5-класники побігли реалізовувати все на ділі під час уроку фізкультури.