Image

Анну Сорокіну обрали заступницею голови техкому LEN

Неділя 29 Листопада, 2020

Новообране бюро Європейської ліги плавання (LEN) зібралось на своє перше засідання. Усі члени одноголосно затвердили склад різних комітетів LEN та відповідних бюро зв’язків.

Приємно повідомити, що бронзова призерка Олімпійських ігор зі стрибків у воду Анна Сорокіна, яка з 2006-го була членом технічного комітету, стала заступницею голови цього органу терміном на 4 роки.

До складу технічного комітету з синхронного плавання увійшла майстер спорту міжнародного класу, суддя міжнародної категорії Анастасія Петренко, а до таких видів спорту, як плавання та плавання на відкритій воді – Сергій Лизак та Олексій Єсипенко відповідно.

Україна має сильне представництво у Європейській лізі плавання. Вдруге на посаду віце-президента організації обрано Андрія Власкова, який очолює федерацію плавання України.

«Ми всі знаємо, наскільки важливу роботу виконують ці комітети. Вони є двигунами, що лежать в основі діяльності LEN. Для мене було честю побачити довгий список чудових номінантів, поданих нашими Національними федераціями. Європа – це континент, де ми маємо багато професіоналів, які володіють знаннями та досвідом в організації й проведенні змагань. Це робить нас номер 1 у світі, і це робить LEN дуже сильним спортивним інститутом», – наголосив президентом Європейської ліги плавання Паоло Бареллі.

Президент федерацій України зі стрибків у воду та синхронного плавання Ігор Лисов привітав новообраних представників і побажав плідної роботи задля розвитку та процвітання водних видів спорту.