Image

Анна Сорокіна очолила техком зі стрибків у воду European Aquatics

Четвер 1 Лютого, 2024

Новообране на Конгресі European Aquatics в Афінах Бюро Європейських водних видів спорту призначило своїх представників в технічних комітетах та затвердило їх керівний склад, на період з 2024 по 2028 роки.

Приємно повідомити, що віцепрезидентка Федерації України зі стрибків у воду, бронзова призерка Олімпійських ігор Анна Сорокіна, яка донедавна опікувалась розвитком європейських стрибків, стала головою технічного комітету European Aquatics. Вперше в історії нашого виду спорту, українка була обрана на таку високу посаду.

Президент Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігор Лисов привітав Анну Сорокіну з новою важливою відповідальною місією й побажав плідної роботи щодо подальшого прогресу та процвітання успішного в України і, водночас, в Європі та світі спорту.

«Приємно, що головою технічного комітету стала представниця нашої Федерації, якісну управлінську роботу та досвід якої оцінило Бюро. Вірю, що з притаманними нашій федерації професіоналізмом і лідерством, ми маємо чудові перспективи», – додав Ігор Лисов.

Заступником комітету став Арне Телефсен з Норвегії, координатор підкомітету суддів у попередні роки, а Секретарем четверту каденцію поспіль – триразовий Олімпійський чемпіон і дворазовий призер Ігор – італієць Клаус Дебіасі, легенда стрибків у воду, які разом з Анною Сорокіною будуть стояти у керма європейських стрибків у воду та реалізації сучасних ідей з розвитку й просування цього виду спорту на континенті.

У найближчі тижні відповідальні за зв’язок з Бюро та голови техкомів уважно вивчать кандидатури, подані Європейськими федераціями, які можуть увійти до складу комітетів і передадуть їх на затвердження до європейського бюро з водних видів спорту. Очікується, що цей процес буде завершено, а повний склад експертів буде призначено до березня 2024 року.