Image

Анна Арнаутова та Ксенія Байло ставлять медальну крапку на юнацькому світі

Четвер 9 Грудня, 2021

Сьогодні, 9 грудня, у фінальний день проведення Чемпіонату світу зі стрибків у воду серед юніорів, збірна України зуміла здобути 9 медаль.

У басейні «Ліко» знову замайорів прапор України завдяки Анні Арнаутовій та Ксенії Байло, які вибороли «срібло» у синхроні на 3-метровому трампліні із сумою (267,60).

Це неймовірний успіх враховуючи те, що сьогодні відбувся дебют пари. У такому складі наші дівчата ще жодного разу не виступали на змаганнях ні міжнародних, ні українських.

Ось як прокоментували свій виступ українки: «Нам дуже легко і добре стрибалося разом, є взаєморозуміння. Сподіваємося, що й надалі будемо працювати у такому складі, просто на майбутнє потрібно ускладнити програму по можливості».

«Я вже в крайній день чемпіонату відчувала втому через велику кількість стартів, але намагалася віддатися на повну і йти далі у заслужений відпочинок. Дуже хотілося, щоб Аня взяла медаль і відчула ці позитивні емоції», – ділиться мультимедалістка цьогорічного чемпіонату світу Ксенія Байло.

У свою чергу Анна Арнаутова зауважила: Я рада, що виборола срібну нагороду. Адже перед чемпіонатом я отримала травму коліна, довго не тренувалася, щаслива, що все так закінчилося добре».