Image

Анна Арнаутова робить золотий дубль на чемпіонаті України

Четвер 17 Грудня, 2020

У спортивному комплексі «Ліко» триває командний Чемпіонат України зі стрибків у воду.

Сьогодні, у 4 змагальний день, розігрувались останні нагороди в індивідуальних видах програми.

Першими у фінальну боротьбу за медалі національної першості вступили дівчата.

Не дивлячись на те, що стрибки з 1 метру не входять до олімпійської програми, нагороди розігруються виключно на чемпіонатах світу та Європи, спостерігати за боротьбою було дуже цікаво й захоплююче.

Чемпіонкою змагань стала киянка Анна Арнаутова, яка набрала у підсумку 263,30 бали. Друге місце у представниці Донецької області Ніки Шурди (224,50), трійку найкращих замкнула Каріна Глижіна з Києва (217,90).

Нам стало цікаво, як після вчорашнього золотого виступу Анна зуміла налаштуватись на сьогоднішню боротьбу і знову піднятись на найвищу сходинку п’єдесталу.

«На справді, виходячи на попередні змагання я налаштовувалась на те, що не буду хвилюватись, але припустилась ряду помилок, які потрібно було виправляти. Після завершенням ранкової сесії, я прийшла до себе у номер, подумала, відпочила, виспалась, налаштувалась і пішла з бойовим настроєм на сам фінал», – поділилися секретом успішного старту спортсменка.