Image

7 медалей чемпіонату Європи вибороли наші спортсмени

Неділя 21 Серпня, 2022

Сьогодні, 21 серпня, у Римі завершився чемпіонат Європи з водних видів спорту.

Збірна України зуміла поставити «золоту» крапку у фіналі цих змагань.

Олексій Середа у стрибках з вишки в чергове довів, що він є справжнім лідером команди. До всіх медалей, що вже здобули наші спортсмени на цьогорічній першості, не вистачало лише «золота» і він подарував нам його.

Українець блискуче впорався зі своєю програмою, набравши у підсумку суму 493.55, тим самим випередивши найближчого суперника представника Великої Британії аж на 34.55 бали.

Тож у свої 16 років Олексій стає триразовим чемпіоном Європи. Вперше цей титул він здобув на домашньому чемпіонаті в Києві, який у 2019 році приймав Центр спорту «Ліко».

Ось як сам новоспечений чемпіон прокоментував свою перемогу.

«Для мене це так багато значить, тому що це моя перша особиста перемога на чемпіонаті Європи з 13 років. Тоді я просто займався стрибками, але відтоді я відчуваю набагато більше тиску, тому сьогодні я радію цій перемозі особливо і дуже пишаюся нею. Ця перемога – перемога всіє України. Тому саме своїй країні я її і присвячую».

Також порадував свої виступом ще один наш спортсмен, який зумів потрапити до фіналу – Євген Науменко. Спортсмен набрав 406.65 бали і посів високе 5 місце.

ROME, ITALY – AUGUST 21: Yevhen Naumenko of Ukraine competes in the Men’s Platform Final on Day 11 of the European Aquatics Championships Rome 2022 at the Stadio del Nuoto on August 21, 2022 in Rome, Italy. (Photo by Clive Rose/Getty Images)

Фінальний день змагань у Римі ознаменувався ще й бронзовою нагородою (384.39 бали), яку вибороли Олександр Горшковозов та Олег Колодій у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну. Хлопці повторили свій минулорічний результат, де також піднімалися на 3 сходинку п’єдесталу.

Загалом збірна України зі стрибків у воду виборола 7 нагород (1-5-1) і посіла 4 загальнокомандне місце. Лише 6 країн з 23-х, що брали участь у чемпіонаті, піднімалися на п’єдестал пошани.

Президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисов привітав всіх спортсменів та тренерський штаб з достойним виступом й подякував за наполегливість, цілеспрямованість та самовіддачу.

Категорії