Image

5 нагород юнацького чемпіонату Європи вибороли наші стрибуни

Понеділок 28 Червня, 2021

З хорватської Рієки юнацька збірна команда України зі стрибків у воду повертається додому з 5-ма медалями чемпіонату Європи, що є одним з найкращих виступів за останні роки.

У неофіційному командному заліку, українці з 5-ма медалями (1-3-1) посіли 5 місце, серед 24 країн. Загалом у континентальній першості брало участь 160 спортсменів.

У доробку наших спортсменів 5 медалей: одне золото – у командних змаганнях (Богдан Чижовський, Данило Коновалов, Анна Арнаутова, Ксенія Байло), три срібла – у стрибках з 1м трампліна, група А (Данило Коновалов), з вишки серед хлопців, група В (Кіріл Болюх) та вишці серед дівчат, група В (Ксенія Байло), одна бронза – стрибки з 3м трампліна, група А (Данило Коновалов).

«Вітаю всю нашу команду – спортсменів, тренерський штаб з таким чудовим результатом. За відсутності наших лідерів – Олексія Середи та Софії Лискун, ви все одно зуміли 5 разів піднятися на п’єдестал пошани. Вірю, що вже в грудні в Києві, на юнацькому чемпіонаті світу, у своєму рідному басейні «Ліко», ви повторите цей успіх», – привітав команду віцепрезидент Національного олімпійського комітету, президент Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігор Лисов.