Image

23 Чемпіонат світу зі стрибків у воду серед юніорів урочисто відкрито!

Четвер 2 Грудня, 2021

Усі прихильники стрибків у воду нарешті дочекалися справжнього свята спорту, який з 2 по 9 грудня проходитиме у столичному спорткомплексі «Ліко».

Біля 200 учасників з 25 країн світу завітали на Чемпіонат світу зі стрибків у воду серед юніорів.

Президент Федерації України зі стрибків у воду, віцепрезидент Національного олімпійського комітету України Ігор Лисов, Голова техкому FINA Башар Аль Сафар, заступниця Міністра молоді та спорту України Людмила Панченко відкрили змагання.

«Київ вже вчетверте приймає міжнародний старт такого високого рівня. Ми вдячні президенту Міжнародної федерації плавання (FINA) Хусейну Аль-Муссалламу за довіру, підтримку та допомогу в організації цього турніру. Силами компанії «Ліко-Холдінг» ми зробили повну інфраструктуру з проживання, харчування, тренування та проведення самих змагань в єдиному комплексі. Я впевнений, що незважаючи на усі виклики сьогодення, які пов’язані з пандемією, ми зробимо все можливе, щоб гідно і на високому рівні провести чемпіонат на який всі чекали».

У свою чергу почесні гості подякували Ігорю Лисову за теплий прийом і за те, що мрія юних стрибунів стала реальністю і у чесній та безкомпромісній боротьбі визначаться найсильніші.

Після слів-привітань і неймовірного перфоменсу, спортсмени розпочали підготовку до свого першого фіналу.